درباره ما

به دنبال یک راه ساده و سریع برای پیدا کردن نیروی متخصص با هزینه مناسب هستید؟ با آرکا پاک همراه باشید. شرکت بین المللی خدمات نظافتی آرکا پاک تابان ، تحت برند آرکاپاک ، محلی برای یافتن متخصصین آموزش دیده برای انجام کارهای خدمات نظافتی در محل زندگی و کار شماست.

آرکاپاک اولین و تنها شرکت ارائه دهنده خدمات پیشرفته نظافت منزل با تکنولوژی روز اروپا و آمریکا در ایران

با آرکا پاک شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین متخصصین شهر خود را بیابید و از خدماتی چون: نظافت منزل و محل کار، کارواش درب منزل، نظافت راه پله ، نظافت محل کار  و دیگر خدمات مورد نظر بهره ببرید.

فقط کافیست با مجموعه آرکا پاک تماس گرفته تا متخصصین آرکا پاک ، در زمان تعیین شده و با قیمت از پیش اعلام شده، نیاز شما را با بالاترین کیفیت رفع می کنند. متخصصین آرکا پاک تحت آموزش های مرتبط با تخصص خود قرار گرفته و از استانداردهای اخلاقی و رفتاری پین ورک پیروی می کنند.

ما در آرکا پاک متعهد به ارائه خدمات متنوع با بالاترین کیفیت و پائین ترین قیمت هستیم و رضایت شما، بالاترین هدف پین ورک است. جهت اطلاع کامل از نحوه جذب نیروهای متخصص در آرکا پاک و مکانیزم نظارتی و پالایش نیروها، وارد لینک زیر شوید.

شرکت خدماتی آرکا پاک ، با سال‌ها تجربه در زمینه

  • نظافت منزل، نظافت مشاعات، نظافت ادارات و شرکت‌ها
  • خدمات پذیرایی و تشریفات ( پذیرایی از مجالس و اعزام مهماندار، عقد و عروسی و تولد و جشن ها ، کلیه تشریفات ارگانی و سازمانی و برگزاری کنفرانس ها و همایش ها )
  • خدمات موکت شویی و مبل شویی
  • خدمات تامین نیروی انسانی
  • آموزش و تربیت نیرو های متخصص

ویژگی های خاص آرکا پاک

اعتماد و جذب نیروهای متخصص : اخذ گواهی های مختلف اعم از گواهی سلامت، گواهی عدم اعتیاد و گواهی عدم سوء پیشینه جهت اشتغال در این مجموعه الزامی است. بعد از کسب گواهی های مزبور، مهارت‌ها و دانش های افراد در زمینه کاری مربوطه مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از تایید، در این مراحل به مجموعه پندار موج نومحلق خواهد شد. نتیجه روند تحقیقات گرایی و نیروهای مورد اعتماد موجب شده مشتریان سابق تبدیل به معرف برای مجموعه ما باشند.

کیفیت : ارائه خدمات با کیفیت از اصلی‌ترین اهداف مجموعه خدماتی آرکا پاک می‌باشد. این امر از طریق آموزش های پیوسته و به روز و همچنین استفاده حداکثری از بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات مشتریان در مورد روند کلی کار نیروهای اعزامی، صورت می‌پذیرد. آموزش‌های تئوری و آموزش‌های عملی جز برنامه‌های اصلی این شرکت بوده و نیروهای خدماتی از طریق همسویی با دانش روز دنیا سعی در ارتقاء سطح اطلاعات خود در زمینه کاری مربوطه می‌ نمایند.

پشتیبانی : کادر پشتیبانی شرکت آرکا پاک به صورت شبانه‌ روزی در کلیه روزها و بدون تعطیلی آماده ثبت رزرو و انجام هماهنگی های لازم تا اتمام خدمات هستند.

عملکرد نیروها مستقیما و از طریق تماس تلفنی رصد می گردد.کادر پشتیبانی با بهره گیری از نظرات مشتریان، در جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات گام برمی دارند. در صورت نارضایتی مشتریان از خدمات ارائه شده، تجدید خدمات به صورت رایگان انجام خواهد شد. در صورت عدم رضایت، وجه دریافتی به صورت کامل به مشتری بازخواهد گشت.

تماس با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۸۸۷۵-۰۹۱۲۷۱۵۱۷۱۳ می‌توانید در هر زمان به رزرو نیروی خدماتی حرفه‌ای بپردازید .

2
1
3
4