نظافت مدرن با دستگاه های مدرن آرکاپاک

روش هایی برای نظافت آسان منزل آرکاپاک
۱۳۹۷/۱۱/۰۷

نظافت مدرن با دستگاه های مدرن آرکاپاک

نظافت مدرن با دستگاه های مدرن | آرکاپاک

نظافت مدرن با دستگاه های مدرن در آرکاپاک

امروزه اکثر افراد به خاطر مشغله فراوان کاری زمان کافی برای نظافت و پاکیزگی ندارند. منطقا همه انسان ها نیاز به داشتن یک محیط تمیز برای شادتر و پرانرژی تر شدن دارند. محیط زندگی پاکیزه، آرامش و سلامتی را تضمین می کند. مجموعه آرکاپاک با بهره گیری از تکنولوژی روز توانسته از مدرن ترین تجهیزات آمریکایی در راستای نظافت استفاده کند.

نظافت

با گسترش فضا و تعداد اتاق ها عملیات نظافت نیازمند برنامه ریزی و اصول است. در این مقاله به بعضی از روش های نظافت مدرن با دستگاه مدرن اشاره می شود.

ربات های نظافت:

امروزه یکسری ربات هایی طراحی شده که سیستم تمیزکننده تا چندین طبقه را در بر می گیرد. تنظیمات ربات به گونه ایست که یک ساعت عملیات پاکیزگی را به صورت مداوم و بدون وقفه انجام می دهد. مکش قدرتمند دستگاه و چرخش موثر توانایی نظافت را در تمام زوایا دارد. در این ربات امکان برنامه ریزی و کنترل تعریف شده است. برای نظافت سرامیک، چوب و سنگ نیز این ربات می تواند، به شما کمک کند.

پاکیزگی مدرن

تصفیه کننده هوا:

این دستگاه یک فیلتر HEPA داشته که قدرت جذبی معادل با ۹۹٫۹۷% گرد و غبار و آلرژی به اندازه ۰.۳ میکرون در اندازه را دارد. نور UV-C برای از بین بردن میکروب های هوا در دستگاه طراحی شده و فیلتر زغال چوب باعث جذب بو می گردد. دستگاه تصفیه هوا وسیله ای ایده آل برای کسانیست که آلرژی دارند.

تکنولوژی نظافت مدرن

اسکرابر فوق العاده سریع:

این دستگاه مانند یک مسواک برقی عمل می کند و باعث می شود فرآیند نظافت مدرن ساده تر و سریع تر صوت پذیرد. از این محصول می توانید برای نظافت اجاق گاز و کاشی حمام استفاده کنید.

سیستم تمیز کننده کاسه توالت:

با روزهایی که سرویس را با دست تمیز می کردید خداحافظی کنید و یا از قرص های سفید کننده که عارضه ها و خرابی مربوط به خود را داشت، این محصول با سرعت بالا بدون استفاده از مواد شیمیایی سرویس توالت را برق می اندازد.

خدمات در آرکاپاک

تمیز کننده اتوماتیک فرش:

فرش ها به علت رنگ آمیزی متفاوتی که دارند نظافت شان سخت و دشوار است. این دستگاه با قدرت مکش بالا، اسپری خودکار و برسی که در آن طراحی شده به سرعت عملیات نظافت را میسر می سازد. نظافت مدرن با دستگاه های مدرن شکل می گیرد. برای زندگی در یک محیط تمیز و پاکیزه که آرامش را برای شما به ارمغان آورد باید از مجموعه های معتبر و حرفه ای استفاده کنید. آرکاپاک با تجربه ای درخشان در زمینه نظافت و پاکیزگی در کوتاهترین زمان ممکن نظافت محیط زندگی برای مشتری خود را فراهم می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *