روش صحیح تمیز کردن اجاق گاز

تمیزکردن پنجره -1
اشتباهات مشترک در تمیزکردن پنجره
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
نکات مهم درباره ظروف تفلون
۱۳۹۷/۱۲/۱۹

روش صحیح تمیز کردن اجاق گاز

از بین بردن لکه های چربی

از بین بردن لکه های چربی

روش صحیح تمیز کردن اجاق گاز| آرکاپاک

تمیز کردن مشعل های اجاق گاز را می توان به راحتی انجام داد. فقط شما باید چند مرحله ساده را دنبال کنید تا اجاق تان تمیز و درخشان داشته باشید. برای پاک کردن مشعل ها از یک صابون ملایم استفاده کنید. مقدار کمی صابون را روی یک ظرف مخصوص قرار دهید و آن را خیس کنید. بعد از تمیز کردن آن پارچه ای برای پاک کردن استفاده کنید. اگر مشعل شما به برق متصل می شود هرگز در آب غوطه ور نکنید.

روش صحیح تمیز کردن اجاق گاز

روش صحیح تمیز کردن اجاق گاز

 برای تمیز کردن لکه های سفت و سخت بر روی مشعل ها بهتر است با مخلوطی از جوش شیرین و آب تمیز کنید. بهتر مشعل ها را اجازه دهید به مدت ۲۰ دقیقه خیس شوند، سپس مشعل را با یک اسفنج مرطوب پاک کنید. برای تمیز کردن سطح اجاق گاز، ابتدا با یک پارچه مرطوب مواد غذایی از رو گاز جمع کرده و سپس با یک اسفنج که باعث ساییدگی سطح اجاق گاز نشود برای خلاص شدن از لکه های چربی استفاده کنید. اگر لکه های چربی سخت پاک می شوند، سرکه را با جوش شیرین مخلوط کرده و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بگذارید بر روی لکه ها بماند و در آخر با یک اسفنج و صابون شسته و با یک پارچه تمیز خشک کنید.

از بین بردن لکه های چربی

از بین بردن لکه های چربی

برای  تمیز کردن قفسه های اجاق گاز بهتر اول آنها را دربیاوریم و در درون یک وان آب گرم قرار بدهیم تا به مدت ۴۵ دقیقه خیس بخورند بعد از پودر ماشین لباسشوی برای تمیز کردن آن استفاده کنیم. حتی می توانید از سرکه برای تمیز کردن قفسه های اجاق گاز استفاده کنید. می توانید برای تمیزکردن داخل فر از سرکه به صورت اسپری استفاده کنید و بعد با یک پارچه تمیز آن را پاک کنید. راه راحت تراستفاده از اسپرهای پاک کننده با پارچه میکروفیبر برای تمیز کردن می باشد.

شرکت خدمات نظافتی آرکاپاک سعی داشته تا با ارائه مقالات مفید، شما را در نظافت به بهترین شکل یاری رساند. شما می توانید با برقراری تماس با شماره های درج شده در وب سایت ما با کارشناسان مجرب ما مکالمه نمایید و از نکات تکمیلی بهره مند گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *