خدمات آرکاپاک

خدمات ارائه شده توسط شرکت آرکا پاک

شرکت آرکا پاک با دارا بودن بیش از چند سال سابقه در ضمینه ارائه خدمات نظافتی در ضمینه های: نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت راه پله و ارسال نظافتچی خانم و ارائه کلیه خدمات نظافتی در غالب دسته بندی های مختلف همراه با کادری بسیار متخصص در این ضمینه با دارا بودن نمایندگی های مختلف در شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران آماده ارائه هرگونه خدمات و عقد قرار داد در ضمینه های ذکر شده با تمامی مؤسسات و سازمانها میباشد.

نظافت راه پله

نظافت نظافت ساختمان جنبه های مختلفی دارد. یکی از این جنبه ها نظافت راه پله های ساختمان میباشد. راه پله به دلیل اینکه اولین مکانی است که افرادی که به ساختمان مراجعه میکنند اول با آن رو به رو میشوند نظافت آن بسیار مورد اهمیت است.

نظافت منزل

نظافت منزل یکی از عوامل بسیار مهم در خانواده میباشد. که به طور مستقیم بر روی سلامت روح و جسمی خانواده تاثیر میگذارد. منزلی که کثیف باشد باعث بیماری خانواده میشود، و روح و روان آن خانواده را مورد تأثیر خود قرار میدهد.

نظافتچی خانم

بسیاری از امور در نظافت نیازمند یک نظافتچی خانم میباشند. زیرا هیچ مردی نمیتواند از پس انجام این امور برآید. یا اگر بتواند این امور را انجام دهد به کیفیت و توانایی یک زن باشد. اموری در داخل منزل شما میباشند که شما برای آن حتما نیازمند یک نظافتچی خانم میباشید.

نظافت شرکت

امروزه شرکت های بسیاری در سرتاسر تهران بزرگ در حال فعالیت هستند. همه این شرکت ها در ضمینه نظافت شرکت خود اقدام به استخدام پرسنل نکرده و در برخی موارد اصلا چنین موردی را برای شرکت خود پیشبینی نکرده اند.

آرکاپاک چگونه کار میکند ؟

آرکاپاک اولین و تنها شرکت ارائه دهنده خدمات پیشرفته نظافت منزل با تکنولوژی روز اروپا و آمریکا در ایران
1

در هر منطقه ای که هستید

فرقی نمی کند در کدام منطقه هستید ، نیروهای آرکاپاک همه مناطق تهران آماده ارائه خدمت رسانی هستند .
2

جهت رزرو و ارتباط با ما

جهت رزرو و ارتباط با ما ، از ساعت 8 صبح الی 10 شب ، آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد
3

شروع کار در کوتاهترین زمان

درکوتاهترین زمان ممکن , نظافتچی به محل مورد نظر شما فرستاده میشود و کار خود را شروع می کند
4

خانه تمیز خود را تحویل بگیرید

پس از اتمام نظافت و در صورت رضایت کامل , هزینه نظافت را پرداخت نمایید و از ساختمان تمیز خود لذت ببرید