بهترین راهکار برای از بین بردن لکه ها

نظافت
نکاتی برای نگهداری بهتر ماشین لباسشویی
۱۳۹۷/۱۲/۲۱

بهترین راهکار برای از بین بردن لکه ها

بهترین راهکار برای از بین بردن لکه ها

بهترین راهکار برای از بین بردن لکه ها

بهترین راهکار برای از بین بردن لکه ها| آرکاپاک

یکی از شایع ترین مشکلات نظافت که همه افراد با آن درگیر می باشند، چگونگی خلاص شدن از لکه های سخت  است. در این مقاله ما به شما راهکارهای یاد خواهیم داد که بتوانید لکه های روی لباس یا فرش و… را از بین ببرید.

راهی برای از بین بردن لکه ها

لکه سس گوجه فرنگی با جوش شیرین

اول روی فرش مقداری جوش شیرین ریخته و می گذاریم چند دقیقه بماند بعد مایع شست شو را بر روی آن ریخته و با یک مسواک روی آن می کشیم تا لکه از بین برود.

بهترین راهکار برای از بین بردن لکه ها

بهترین راهکار برای از بین بردن لکه ها

برای از بین بردن لکه عرق بدن ، سرکه را در محل مورد نظر به همراه نمک بریزید و آن مالش می دهید، این عمل باعث می شود لکه به خوبی از بین برود.

لکه زعفران با الکل

شامپو فرش و الکل را قاطی کرده و حسابی روی آن می کشیم و با پریدن الکل بعد از ۲ ساعت لکه زعفران پاک می شود.

لکه چای و قهوه با سرکه سفید، جوش شیرین، قرص ظرفشویی

سرکه سفید را روی پنبه ریخته و به صورت ضربه ای روی لکه می مالیم تا تمیز شود، اصلا به هیچ وجه محکم پنبه را روی آن نکشید. بگذارید سرکه به مدت ۳۰ دقیقه بماند، زمانی که لکه خشک شد جوش شیرین را روی آن بپاشید. باعث می شود لکه چای یا قهوه از بین برود.

روش از بین بردن لکه ها

روش از بین بردن لکه ها

حتی می توانید روش دیگری برای از بین بردن لکه قهوه استفاده کنید، بهتر است قرص ظرفشویی را در آب حل کنید و با دستمال روی آن بکشید لکه ها به طور عالی از بین می روند.

لکه لاک با استون

اگر بر روی فرش لاک ریخته، اول آن مقدار که خشک شده را با قاشق تمیز کنید بعد با استون که پاک کننده لاک ناخن است پاکسازی را انجام دهید، تا کاملا لکه از بین برود.

لکه روژلب با الکل

برای از بین بردن لکه رژ لب بهتر از الکل برای تمیز کردن آن استفاده کنید. چون باعث می شود لکه به خوبی از بین برود.

لکه

لکه

 

لکه چمن با سرکه سفید

برای پاک کردن لکه چمن بر روی لباستان بهتر است سرکه سفید را روی جای لکه ریخته، بگذارید نیم ساعت بماند، بعد آن را با آب بشویید. اگر بعد از شستن هنوز علائم لکه بر روی پارچه باقی مانده سرکه و جوش شیرین را با هم مخلوط کرده و آن را بر روی لباس خود بمالید و با یک مسواک روی آن بکشید، مطمئنا لکه ها به خوبی از بین می رود.

لکه خون با سرکه سفید

سرکه را بر روی لکه خون بریزید، حدود ۱۵ دقیقه روی آن بماند بعد با آب سرد بشویید. اگر لکه ها به خوبی پاک نشده اند در صورت لزوم، تکرار کنید.

لکه ماژیک با سرکه سفید

سرکه سفید را روی لکه ریخته و با یک مسواک روی آن می کشید می گذارید ۱۵ دقیقه بماند سپس آن را بشویید.

لکه ماژیک

لکه ماژیک

لکه خردل با سرکه سفید

برای از بین بردن لکه خردل، سرکه سفید را روی لکه می ریزیم و می گذاریم ۳۰ دقیقه بماند، بعد با مواد شوینده آن را بشویید اگر لکه به خوبی از بین نرفت به طور مداوم آن را تکرار می کنیم.

نظافت مدرن با دستگاه های مدرن شکل می گیرد. برای زندگی در یک محیط تمیز و پاکیزه که آرامش را برای شما به ارمغان می آورد باید از مجموعه های معتبر و حرفه ای استفاده کنید. آرکاپاک با تجربه ای درخشان نظافت دقیق و ایده آلی را برای شما فراهم می آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *