اشتباهات مشترک در تمیزکردن پنجره

فعالیت گروهی
۱۰نکته مهم برای تمیز کردن خانه 
۱۳۹۷/۱۲/۰۴
از بین بردن لکه های چربی
روش صحیح تمیز کردن اجاق گاز
۱۳۹۷/۱۲/۱۴

اشتباهات مشترک در تمیزکردن پنجره

تمیزکردن پنجره -1

تمیزکردن پنجره -1

اشتباهات مشترک در تمیزکردن پنجره | آرکاپاک

شاید تمیزکردن پنجره به نظر آسان بیاید ولی همیشه اینطور نیست. اشتباه تمیزکردن پنجره گاهی اوقات باعث آسیب بیشتر به خود پنجره می شود. آیا از ابزارهای مناسب استفاده می کنید؟ تکنیک های درست برای تمیز کردن پنجره را می دانید؟ اگر شما یک پاک کننده حرفه ای را استخدام کنید، نه تنها پنجره های شما را تمیز می کنند، بلکه مشکلات آن را هم برطرف می کند.

تمیزکردن پنجره -1

تمیز کردن پنجره

چهار ابزار اساسی برای تمیز کردن پنجره ها:

  • سطل
  • اسفنج
  • لیسه
  • پارچه میکروفیبر

اول یک سطل از آب را بردارید اسفنج را در آن خیس کنید، آب آن را بگیرید و بعد تمیز کردن شیشه با یک پارچه میکروفیبر پاک کنید. یکی از اشتباه رایج در تمیز کردن پنجره با روزنامه است. روزنامه ها اغلب دارای مواد شیمیایی هستند و باعث آسیب به پنجره می شود. شاید بعضی از روزنامه ها نرم باشند اما بعد از تمیز کردن پنجره پرزهای بر روی آن باقی می گذارد.

تمیزکردن پنجره -2

تمیز کردن

پاک کننده های شیمیایی عمر پنجره ها ی شیشه ای را کوتاه می کند. پس بهتر است از متخصصان در این زمینه استفاده کنید. آب ممکن است به نظر بی ضرر باشد، اما آب شیرین معمولی در واقع حاوی مواد معدنی سخت می باشد که رسوبات ناصافی در آن است. اگر از آب برای پاک کردن پنجره خود استفاده می کنید، آب معدنی باشد.

تمیزکردن پنجره -3

پاکننده شیمیایی

پارچه های معمولی بعد از تمیز کردن پنجره لکه و کثیفی بر روی شیشه باقی می گذارند بهتر از پارچه های نرم میکروفیبر برای پاک کردن پنجره ها استفاده کرد. یکی از اشتباهات تمیز کردن پنجره ها در روزهای گرم و آفتابی است . اگر از یک شوینده برای تمیز کردن پنجره ها استفاده می کنید.

شرکت خدماتی و نظافتی آرکاپاک توانسته با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و بهرمندی از بهترین پرسنل متبحر، در راستای نظافت بهره برده است. این شرکت سعی داشته برای جلب رضایت مشتریان را به دست آورد. برای اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات با ما تماس گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *